TOP 1 Suplementów - Czystek
Enter subtitle here

Czystek to zioło, które doceniane jest już od wielu lat. Czystek Turecki było także przez św. Hildegardę z Bingen, która twierdziła, że metodą na nieułomne funkcjonowanie jest połączenie diety, postu oraz ziół. Czystek a Trądzik czym polega wyjątkowość czystka oraz jakie wartości dodane płyną z wykorzystania jego naparu?

Czystek posiada w sobie dość pokaźną porcję polifenoli, czyli substancji, które zwalczają Patrząc na na obecność w czystku składników zapobiegających złemu działaniu wolnych rodników, warto pić go z myślą o zdrowyszym wyglądzie naszej cery, odżywieniu włosów oraz paznokci. Również polifenole mają zbadaną skuteczność w uporanoiu się z wirusami – w przypadku zachorowania warto zatem napić się herbaty z czystka.

Wiele ludzi pyta jak pić czystek, aby był skuteczny i jak często. Najważniejsze jest, aby zakupić opakowanie czystka zawierające tylko cięte liście, bez dodatku gałązek i łodyżek, które nie zawierają cennych właściwości. Czystek trzeba pić konsekwentnie, przez co najmniej kilka tygodni. Jest to jedno z niewielu roślin których nie można przedozować, a także nie zdarza się od niego uzależnić, tymczasem efekty jego popijania są zaskakujące dla mnóstwa osób. Dedykowany jest szczególnie dla palaczy, gdyż wspiera eliminację z organizmu metali. Herbata z czystka jest ekonomiczny i stosunkowo tani, co jest jego dodatkowym atutem. Nie ma uchwytnego smaku i można go miksować z miodem lub cytryną, co wspomoże jego działanie.